Formázd tortáidot egyszerűről rendkívül elegáns cukrászati alkotásokká az új PME fondant cukrász krémmel. Készen van és kényelmes, ez a fondant, amit a tortadíszítő művészek és cukrászok világszerte választhatnak. Bevonja és simítja a tortákat minden alkalommal bársonyos felülettel. Szuper rugalmas és puha fondant rugalmas állaggal, könnyen nyújtható, valóban vékony, és könnyen meghúzható a tortakarikák sarkaihoz. Tökéletesen sima szélek nagyon kis ellenállással érhetők el. Egy kevés masszával sok mindenre elég. Ezt a masszát vékonyabban lehet nyújtani, így tovább és takarékoskodsz. Lágy a könnyű kezelhetőségért, így tortát burkolás közben nem reped, nem húzódik és nem törik. Új és továbbfejlesztett recept - E171 (titánium-dioxid) mentes, és elegáns csomagolásban kapható. Könnyű és kiváló prémium íze. Tortáit olyan gyönyörűen ízesíti, mint amennyire néz ki. Adj édességedhez művészi érzéket a PME fondant cukorszálból készült fondannal. Ez a professzionális fondant feltekerhető, nagy rugalmasságú és ellenálló, amely bársonyos, sima felületet hagy a tortákon és hibátlan felületet biztosít.
A csomag a következőket tartalmazza: 250 g
cukor, glükóz, részben hidrogénezett pálmaolaj, víz, emulgeálószer (E471), sűrítőanyag (E415), savanyúságot szabályozó anyag (E330), tartósítószer (E202), aroma és színezék (E151, E153, E131, E102, E122). Az E102, E122 károsan befolyásolhatja a gyermekek aktivitását és figyelmét.
| Energiaérték kJ | 1707 kj |
| Energiaérték kcal | 407,9 kcal |
| Zsírok | 8,1 g |
| - ebből telített zsírsavak | 7,7 g |
| Szénhidrátok | 83 g |
| - ebből cukrok | 83 g |
| Fehérje | 0 g |
| Szál | 0 g |
| Só | 0 g |
Egyesült Királyság
| Színes | Zöld |
| Kategóriák: | Fondant - 250 g |
| Fondant massza - zöld | |
| Szent Patrik-napi ünnep | |
| Gyártó | PME |
| EAN | 5060543486230 |
| Termékszám | SP813 |